Üzletkötő

Ha középfokú építész, építő végzettséggel rendelkezel, szeretsz utazni, könnyen kommunikálsz másokkal, és van benned tettvágy, akkor nálunk a helyed!

Mit érdemes tudnod rólunk?

  • A 8 országban jelenlévő Pruszynski cégcsoport hazai tagja, a Polmetál Pruszynski Kft. prémium minőségű, acélból készült tetőfedő, homlokzati és térelválasztó termékeket gyárt és forgalmaz, lakossági, ipari és mezőgazdasági célokra egyaránt, akár 50 év garanciát ígérve.

Mik lesznek a feladataid ebben a pozícióban?

  • kapcsolattartás
  • üzletszerzés
  • műszaki tanácsadás
  • új ügyfelek szerzése
  • ajánlatkérések feldolgozása

Mik az elvárásaink feléd?

  • szeress utazni, mivel a munkavégzés helye kötetlen
  • legyél műszaki beállítottságú
  • rugalmas hozzáállású
  • jó tárgyalóképességű

Hol számítunk rád?

  • A munkavégzés országos vagy regionális.

Mit kell tudnod még?

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Itt a lehetőség, hogy bizonyítsd rátermettségedet!

Kövessen minket közösségi média felületeinken is!