Gépkezelő

Kamatoztasd gépkezelői jártasságodat a Polmetál Pruszynskinél!

Téged keresünk, ha játszva irányítasz ipari berendezéseket: élhajlító és hasítógépünk várja epedve szakértő kezelőjét. Munkád során olyan egyedi lemezből készült épületelemek keletkeznek majd, amelyekre büszkén nézhetsz országszerte.

Mik lesznek a feladataid ebben a pozícióban?

  • élhajlító és hasítógép kezelése
  • munkaterületed rendben tartása

Mik az elvárásaink feléd?

  • legyen műszaki affinitásod,
  • legyél igényes a környezetedre, valamint a saját munkádra
  • legyél önálló munkavégzésre képes,
  • mindig törekedj a hatékonyságra és az eredményekre a munkádban

Hol számítunk rád?

  • Tormásligeten, a Polmetál Pruszynski Kft. termelési részlegén

Mit kell tudnod még?

  • értékeljük a hasonló munkaterületen szerzett tapasztalatodat
  • a munkavégzés változatos, de precizitást igényel

Mit biztosítunk számodra?

  • családias, vidám munkakörnyezetet
  • a munkába járáshoz utazási hozzájárulást
  • egy műszakos állást, hétvégi pihenéssel

Kövessen minket közösségi média felületeinken is!